STRONA INTERNETOWA

Białowieży, Świtezi, Ponar, Kuszelewa! Których cień spadał niegdyś na koronne głowy Groźnego Witenesa, wielkiego Mindowy I Giedymina, kiedy na Ponarskiej górze

Białowieży, Świtezi, Ponar, Kuszelewa! Których cień spadał niegdyś na koronne głowy Groźnego Witenesa,

Strona WWW

Czy warto przenieść swoją działalność do świata Internetu? Oczywiście że tak, ponieważ jest to doskonały sposób na pozyskanie klientów. Obecnie zdecydowana większość ludzi rozpoczyna poszukiwania produktu lub usługi od Internetu i wyszukiwarki Google. Warto zatem mieć stronę internetową, która będzie wizytówką firmy, przedstawiała kompletną ofertę i przydatne informacje dla klientów. Jeżeli nie posiadasz jeszcze własnej strony www – stworzymy ją dla Ciebie.

Wygląd strony zostanie szczegółowo omówiony, podobnie jak informacje i zakładki jakie mają znaleźć się na witrynie. Dodatkowo zapewnimy Ci hosting, a także poszukamy odpowiedniej domeny. Strona internetowa powinna zachęcać potencjalnych klientów do wybrania właśnie Twojej oferty – im będzie bardziej profesjonalna i bardziej czytelna – tym większe prawdopodobieństwo, że Klient wybierze Twoją firmę.
SYSTEM CMS
Dzięki systemowi CMS będziesz mógł szybko i łatwo zarządzać swoją stroną internetową. Dodatkowo przeprowadzimy szkolenie z obsługi Twojej nowej strony.
 OPTYMALIZACJA SEO
Każda wykonana przez nas strona jest zoptymalizowana pod kątem wyników wyszukiwań, tak aby szybko i sprawnie osiągała wysokie pozycje.
DOWOLNA ILOŚĆ PROJEKTÓW
W zależności od Państwa oczekiwań nakreślonych na początku współpracy, możemy wykonać dowolną ilość projektów strony głównej. To Państwo określacie wytyczne dotyczące wyglądu lub zlecacie nam pełną dowolność pod kątem projektowym. Szkice wyglądu strony są wysyłane do akceptacji.
WYBÓR ODPOWIEDNICH NARZĘDZI
Każdy Klient ma inne oczekiwania dotyczące jego spersonalizowanej strony internetowej. W celu przedstawienia Twojej oferty musimy dobrać odpowiednie narzędzia, które czytelnie nakreślą profil działalności, szczegółowo przedstawią usługi oraz ułatwią kontakt między Tobą a potencjalnym Klientem. Dlatego tak ważne jest, aby przed rozpoczęciem współpracy nasz Klient określił wyczerpująco czym zajmuje się jego firma, jakie ma oczekiwania względem strony internetowej i co by chciał w niej wyróżnić.
PERSONALIZOWANA GRAFIKA
Jeżeli nie posiadasz materiałów graficznych do Twojej nowej strony internetowej, pomożemy Ci w wyborze odpowiednich zdjęć. W razie potrzeby dorobimy niezbędne grafiki i dopasujemy je do witryny. Dodatkowo możemy retuszować zdjęcia, które z różnych względów, w danej postaci, nie nadają się do wykorzystania na stronie. Dokonamy obróbki wysłanych materiałów graficznych bez angażowania osób trzecich.

POZYSKUJ

Inspire the target audience from social networks to visit your website

INSPIRUJ

Encourage dialogue and coverage from influential people and sites

ANGAŻUJ

Inspire the target audience to visit your website from social networks

KONWERTUJ

Inspire the target audience to visit your website from social networks

Strony responsywne

Jest to obowiązujący standard przy tworzeniu stron. Połowa Polaków korzysta ze smartfonów!

Autorski CMS

Turn your visitors into customers with our team of experts. We'll analyze your website and develop a conversion rate strategy.

Dedykowana grafika

We produce bespoke reports and technical audits that can help your business with specific areas of digital marketing.

 

PROMUJ SWOJĄ STRONĘ Z POSITIO.PL!!!

Zamów kampanię Adwords dostosowaną do Twoich potrzeb!

Masz pytanie? Napisz do nas

Wyślij kontakt, a nasz specjalista skontaktuje się z Tobą poprzez mail lub telefonicznie w ciągu 24 godzin.

Fields marked with an * are required

Wypromuj swoja stronę w wyszukiwarce!

Skorzystaj z reklamy Google AdWords, pozycjonowania lub przeprowadź Kampanię na portalu Facebook!

Nie wiesz jaki rodzaj kampanii wybrać?

Nie musisz znać się na marketingu internetowym. Poznając Twoje potrzeby dopasujemy odpowiedni rodzaj kampanii reklamowej specjalnie dla Twojej firmy. Przedstawimy Ci korzyści, jakie płyną z danego rodzaju reklamy.