APLIKACJA MOBILNA

Białowieży, Świtezi, Ponar, Kuszelewa! Których cień spadał niegdyś na koronne głowy Groźnego Witenesa, wielkiego Mindowy I Giedymina, kiedy na Ponarskiej górze

Białowieży, Świtezi, Ponar, Kuszelewa! Których cień spadał niegdyś na koronne głowy Groźnego Witenesa,

Mobilna aplikacja

to oprogramowanie opracowane specjalnie do użytku na małych, bezprzewodowych urządzeniach mobilnych, takich jak smartfony i tablety, nie komputery stacjonarne lub laptopy. Aplikacje mobilne zaprojektowane są z uwzględnieniem wymagań i ograniczeń urządzeń, jak i również wykorzystują wszelkie wąsko wyspecjalizowane mechanizmy, które posiadają.

Aplikacje mobilne są czasami kategoryzowane w zależności od tego, czy są one oparte na sieci Web lub natywne aplikacje, które są tworzone specjalnie dla danej platformy. Trzecia kategoria, hybrydowe aplikacje, łączy w sobie elementy zarówno natywnych jak i internetowych aplikacji. Ponieważ technologie stale dojrzewa i rozwija się, oczekuje się, że kierunek rozwoju przenośnych aplikacji będzie koncentrować się na tworzeniu appek opartych na przeglądarce.
SYSTEM CMS
Dzięki systemowi CMS będziesz mógł szybko i łatwo zarządzać swoją stroną internetową. Dodatkowo przeprowadzimy szkolenie z obsługi Twojej nowej strony.
 OPTYMALIZACJA SEO
Każda wykonana przez nas strona jest zoptymalizowana pod kątem wyników wyszukiwań, tak aby szybko i sprawnie osiągała wysokie pozycje.
DOWOLNA ILOŚĆ PROJEKTÓW
W zależności od Państwa oczekiwań nakreślonych na początku współpracy, możemy wykonać dowolną ilość projektów strony głównej. To Państwo określacie wytyczne dotyczące wyglądu lub zlecacie nam pełną dowolność pod kątem projektowym. Szkice wyglądu strony są wysyłane do akceptacji.
WYBÓR ODPOWIEDNICH NARZĘDZI
Każdy Klient ma inne oczekiwania dotyczące jego spersonalizowanej strony internetowej. W celu przedstawienia Twojej oferty musimy dobrać odpowiednie narzędzia, które czytelnie nakreślą profil działalności, szczegółowo przedstawią usługi oraz ułatwią kontakt między Tobą a potencjalnym Klientem. Dlatego tak ważne jest, aby przed rozpoczęciem współpracy nasz Klient określił wyczerpująco czym zajmuje się jego firma, jakie ma oczekiwania względem strony internetowej i co by chciał w niej wyróżnić.
PERSONALIZOWANA GRAFIKA
Jeżeli nie posiadasz materiałów graficznych do Twojej nowej strony internetowej, pomożemy Ci w wyborze odpowiednich zdjęć. W razie potrzeby dorobimy niezbędne grafiki i dopasujemy je do witryny. Dodatkowo możemy retuszować zdjęcia, które z różnych względów, w danej postaci, nie nadają się do wykorzystania na stronie. Dokonamy obróbki wysłanych materiałów graficznych bez angażowania osób trzecich.

POZYSKUJ

Inspire the target audience from social networks to visit your website

INSPIRUJ

Encourage dialogue and coverage from influential people and sites

ANGAŻUJ

Inspire the target audience to visit your website from social networks

KONWERTUJ

Inspire the target audience to visit your website from social networks

MASZ POMYSŁ NA UNIKALNĄ APLIKACJĘ MOBILNĄ?

Napisz do nas i opowiedz o swoim projekcie - my wspomożemy Cię od strony technicznej oraz wizualnej.
Podpowiemy jakie można zastosować rozwiązania oraz w jakim kierunku rozwijać aplikację!

W przyszłości oczekuje się,
W przyszłości oczekuje się, że większość działań na rzecz rozwoju mobilnych aplikacji będzie koncentrować się na tworzeniu aplikacji opartych na przeglądarce, które są niezależne od urządzenia. Aplikacje oparte na przeglądarce stron internetowych, które będą po prostu zbudowane dla przeglądarek mobilnych. Takie strony są zbudowane tak, aby szybko ładowały się za pośrednictwem sieci komórkowej i posiadają przyjazną i łatwą dla palca nawigację.
Rozwój przenośnych aplikacji
Rozwój przenośnych aplikacji jest podobny do tworzenia aplikacji WWW i ma swoje korzenie w bardziej tradycyjnych sposobach oprogramowania. Jedna krytyczna różnicą jest jednak to, że aplikacje mobilne są często napisane specjalnie, aby skorzystać z unikalnych cech konkretnych urządzeń mobilnych. Na przykład aplikacja do gier może być napisana do skorzystania z akcelerometru iPhone.
Jednym ze sposobów,
Jednym ze sposobów, aby zapewnić optymalną wydajność aplikacji na danym urządzeniu jest opracowanie aplikacji natywnie pod kątem tego urządzenia. Oznacza to, że kod jest napisany w szczególności dla procesora danego urządzenia. Kiedy aplikacja musi funkcjonować na wielu systemach operacyjnych, nie zawsze jest wydajna w 100%. Wniosek jest jeden: appka musi być napisana w zasadzie dla każdego konkretnego urządzenia.
Potencjalni Klienci
może się zatem pojawić wątpliwość, czy aby na pewno potencjalni klienci odnajdą nasze filmy pośród gąszczu wielu milionów innych nagrań. Okazuje się jednak, że istnieje kilka na to sposobów. Przede wszystkim mogą oni znaleźć filmy poprzez wpisanie odpowiednich słów kluczowych do wyszukiwarki. Ważne jest w tym miejscu jednak to, aby przed zamieszczeniem filmu przypisać do niego właśnie określone słowa kluczowe, które ułatwią następnie wyszukiwanie.

PROMUJ SWOJĄ APLIKACJE Z POSITIO.PL!!!

Zamów kampanię Adwords dostosowaną do Twoich potrzeb!

Masz pytanie? Napisz do nas

Wyślij kontakt, a nasz specjalista skontaktuje się z Tobą poprzez mail lub telefonicznie w ciągu 24 godzin.

Fields marked with an * are required

Wypromuj swoja aplikację w wyszukiwarce!

Skorzystaj z reklamy Google AdWords, pozycjonowania lub przeprowadź Kampanię na portalu Facebook!

Nie wiesz jaki rodzaj kampanii wybrać?

Nie musisz znać się na marketingu internetowym. Poznając Twoje potrzeby dopasujemy odpowiedni rodzaj kampanii reklamowej specjalnie dla Twojej firmy. Przedstawimy Ci korzyści, jakie płyną z danego rodzaju reklamy.