KAMPANIA GOOGLE ADWORDS - LINKI SPONSOROWANE

Białowieży, Świtezi, Ponar, Kuszelewa! Których cień spadał niegdyś na koronne głowy Groźnego Witenesa, wielkiego Mindowy I Giedymina, kiedy na Ponarskiej górze Białowieży, Świtezi, Ponar, Kuszelewa! Których cień spadał niegdyś na koronne głowy Groźnego Witenesa,

Co to jest, i na czym polega Kampania AdWords ?

Kampania AdWords polega na ekspozycji strony internetowej w wyszukiwarce Google – linki sponsorowane możemy znaleźć na samej górze list wyszukiwania – są to najczęściej trzy pierwsze pozycje wyróżnione dodatkowo blado-pomarańczowym tłem.

Prowadzenie kampanii AdWords polega na ustaleniu takich elementów jak region wyświetlania reklamy, określenia słów kluczowych czy dokładnego czasu wyświetlania. Budżet jest ustalany, tak jak wszystkie parametry kampanii, które można zmieniać również w trakcie jej trwania. Nasi specjaliści pomogą Ci poprowadzić każdą kampanię AdWords tak, aby przyniosła oczekiwane efekty. Posiadamy bowiem certyfikowany przez Google dyplom. Możesz być pewien że kampania zostanie przeprowadzona od początku do końca w jak najlepszy sposób.

ELASTYCZNOŚĆ
Możliwość zmiany i optymalizacji kampanii w każdym momencie jej trwania oraz dowolny harmonogram emisji reklam.
NATYCHMIASTOWY EFEKT
Reklamy w Google AdWords zaczynają się wyświetlać od razu po przygotowaniu i uruchomieniu kampanii.
PEŁNA KONTROLA
Płatność tylko za kliknięcie w reklamę i dotarcie tylko do zainteresowanych klientów.
KONTAKT DO SPECJALISTY 
Dopóki nie skorzys­tałem z In­terne­tu, nie wie­działem, że na świecie jest ty­lu idiotów. Nie żałuj, nig­dy nie żałuj, że mogłeś coś zro­bić w życiu, a te­go nie zro­biłeś. Nie zro­biłeś, bo nie mogłeś. Poeta to ta­ki, co umie w ład­ny sposób być nieszczęśliwy. Na szczyt można wejść, ale wszys­tkie dro­gi ze szczy­tu pro­wadzą w dół! Diabeł wie, ile nienor­malności sie­dzi cza­sem w ge­niu­szu i na odwrót. [...] świat [...] to prze­cież zbioro­wis­ko naj­fantas­tyczniej­szych dziw­ności, których pow­szechność nicze­go nie tłumaczy.

Sprawdź rozmiary grafik do kampanii Google AdWords.
Możesz również pobrać gotowe szablony w plikach psd bezpośrednio z naszej strony.

POZYSKUJ

Pozyskuj swoich nowych Odbiorców z innych serwisów (np.: z portali społecznościowych), do odwiedzenia Twojej witryny internetowej.

INSPIRUJ

Publikuj swoje treści, które są merytorycznie poprawne. Dzięki temu, mogą stać się przydatne i wartośiowe dla Twoich Odbiorców.

ANGAŻUJ

Zachęcaj do Interakcji. Odpowiadaj na pytania. Jeśli Ty masz wątpliwości - poproś o pomoc swoich czytelników. Razem, stworzycie więcej.

KONWERTUJ

Inspire the target audience to visit your website from social networks

Promowanie w Gmail (GSP)

Analyzing negative materials about your brand and addressing them with sentiment analysis and press release distribution.

Google Tag Manager (GTM)

Analyzing negative materials about your brand and addressing them with sentiment analysis and press release distribution.

Reklama You Tube

Turn your visitors into customers with our team of experts. We'll analyze your website and develop a conversion rate strategy.

Google Analytics (GA)

Przekształcaj odwiedzających w swoich Klientów z Naszą ekipą ekspertów. Będziemy analizować Twoją stronę i opracujemy strategię podniesienia współczynnika konwersji.

Remarketing

We produce bespoke reports and technical audits that can help your business with specific areas of digital marketing.

Zakupy Google

We produce bespoke reports and technical audits that can help your business with specific areas of digital marketing.

Masz pytanie? Napisz do nas

Skorzystaj z formularza, a nasz specjalista skontaktuje się z Tobą telefonicznie, lub drogą mailową w ciągu 24 godzin.

Fields marked with an * are required

Wypromuj swoja stronę w wyszukiwarce!

Skorzystaj z reklamy Google AdWords, pozycjonowania lub przeprowadź Kampanię na portalu Facebook!

Nie wiesz jaki rodzaj kampanii wybrać?

Nie musisz znać się na marketingu internetowym. Poznając Twoje potrzeby dopasujemy odpowiedni rodzaj kampanii reklamowej specjalnie dla Twojej firmy. Przedstawimy Ci korzyści, jakie płyną z danego rodzaju reklamy.