GRAFIKA KOMPUTEROWA

W stale zmieniającym się świecie niezbędne są jasne i spójne komunikaty wizualne.
Chcąc przebić się spośród miliona podobnych firm postaw na mocną i wyrazistą identyfikacje wizualną.

Wyróżnij się z tłumu, pokaż co reprezentuje Twoja firma za pomocą grafiki.

Grafika komputerowa lalalaal

Identyfikacja wizualna jest to sposób, w jaki firma prezentuje się publicznie Klientom, Inwestorom oraz pracownikom.  Odnosi się do konkretnych symboli takich jak nazwa, logo, slogan - ogólny design, którego używasz do pokazania swojej marki. Identyfikacja wizualna stanowi symbolicznie uosobienie wszystkich informacji związanych z działalnością firmy, produktami lub usługami, które oferuje. Ta wizualizacja służy do stworzenia pożądanego charakteru marki, oczekiwać wobec produktów i usług, jakie dostarczasz Klientom.

Biznesowa identyfikacja wizualna jest zbudowana z takich elementów jak logo, czcionki, kolorystyka, ikony w celu zaprezentowania wartości, celów, pomysłów i samej osobowości firmy. Pomagamy firmom w kreowaniu ich identyfikacji wizualnej, pokazaniu charakterystyki firmy oraz zakresu usług czy linii produktów. Pracujemy nad tym, żeby dowiedzieć się co sprawia, że Twoja marka jest wyjątkowa, a następnie opracowujemy szereg sposobów w jaki możemy zaprezentować ją graficznie, oddając jej ideę.

POZNANIE FIRMY
Dostają Państwo dostęp do naszego panelu seo, w którym można na bieżąco śledzić pozycje poszczególnych słów kluczowych 24h, 7 dni w tygodniu, 365 dni w roku.
ANALIZA GRUPY DOCELOWEJ
Są to informacje o Państwa działalności, które umieszczane są w specjalnych katalogach, co wpływa na wzrost pozycji.Jest to także dodatkowe miejsce w Internecie gdzie można znaleźć informacje i link do Państwa oferty.
ANALIZA KONKURENCJI
Google Analytics umożliwia śledzenie ruchu na stronie i zachowań internautów, pozwala to monitorować efekty pozycjonowania oraz poznać profil naszego potencjalnego klienta. Google Analytics określi jaki ruch udało się wygenerować w wyniku osiągnięcia określonych pozycji na pierwszej stronie w Google.
WYBÓR SŁÓW KLUCZOWYCH 
Są to informacje o Państwa działalności, które umieszczane są w specjalnych katalogach, co wpływa na wzrost pozycji.Jest to także dodatkowe miejsce w Internecie gdzie można znaleźć informacje i link do Państwa oferty.
WŁASNY PAKIET
W czasie trwania umowy zostaje przydzielony Państwu indywidualny opiekun, który pomoże dobrać odpowiednią strategię zwiększenia widoczności strony oraz zwiększenia ilości odwiedzin.

SKOJARZENIA

Identyfikacja wizualna to wygląd i skojarzenia jakie ze sobą niesie. Musi być łatwo rozpoznawalna w swoim kontekście, tak aby Konsument mógł bez trudu odczytać jej przekaz.

REPUTACJA

Identyfikacja wizualna to reputacja naszej marki. Wizualizacja, czy krój czcionki powinny uświadamiać odbiorcę o jakości naszych usług. Jest to "garnitur" graficzny, który nasz reprezentuje.

DYWERSYFIKACJA

Identyfikacja wizualna może być użyta do dywersyfikacji usług lub linii produktów. Może zatem szczegółowo opisywać strukturę firmy, będąc jednocześnie spójna graficznie i kontekstowo.

STABILNOŚĆ

Identyfikacja wizualna jest także ważna dla wnętrza firmy - jej pracowników, którzy identyfikują się z konkretnymi działami, nieco zróżnicowanymi pod kątem graficznym.

Projekty 3D

Logo pozwala stworzyć unikalną wartość marki, mówi samo za siebie, reprezentuje Twoją firmę na najwyższym poziomie.

Wizualizacje

Nawet w erze cyfrowej, wizytówka jest nadal uważana za jeden z najbardziej skutecznych sposobów nawiązywania i utrzymania relacji.

Banery HTML5

We produce bespoke reports and technical audits that can help your business with specific areas of digital marketing.

Masz pytanie? Napisz do nas

Skorzystaj z formularza, a nasz specjalista skontaktuje się z Tobą telefonicznie, lub drogą mailową w ciągu 24 godzin.

Fields marked with an * are required

Wypromuj swoja markę w Internecie!

Skorzystaj z reklamy Google AdWords, pozycjonowania, kampanii na portalu Facebook lub e-mail marketingu i przeprowadź kampanię wizerunkową

- daj się poznać swoim Klientom!

Nie wiesz jaki rodzaj kampanii wybrać?

Nie musisz znać się na marketingu internetowym. Poznając Twoje potrzeby dopasujemy odpowiedni rodzaj kampanii reklamowej specjalnie dla Twojej firmy. Przedstawimy Ci korzyści, jakie płyną z danego rodzaju reklamy.